NPS Leskovac formirao resorni odbor za sport

Gradski odbor Narodnog pokreta Srbije Leskovac formirao je resorni odbor za sport na čijem čelu će biti istaknuti leskovački sportista Siniša Stančić.

Kako se navodi u saopštenju NPS Leskovac, u tom gradu postoje brojne afere na svim poljima, tako i u sportu, kao što je nameštanje utakmica u fudbalu, tako da će biti puno posla, kada dođe do promene vlasti.

,,Uskoro ćemo organizovati i konferenciju za medije, gde će predsednik resora Siniša Stančić izneti svoje viđenje trenutne situacije u leskovačkom sportu, kao i planove koji spremamo za razvoj sporta u gradu“, dodaje se u saopštenju.

Siniša Stančić (58) bivši je profesionalni fudbaler koji je u svojoj profesionalnoj karijeri igrao je za Dubočicu (Leskovac), Rad (Beograd), dok je internacionalnu karijeru nastavio je u Švajcarskoj i Belgiji, a nakon završetka profesionalne karijere bavio se trenerskim radom u mnogim klubovima u Leskovcu, kao i u inostranstvu (Severna Makedonija, Kina).