Gradski odbor Narodnog pokreta Srbije Leskovac formirao je resorni odbor za sport na čijem čelu će biti istaknuti leskovački sportista Siniša Stančić.
Kako se navodi u saopštenju NPS Leskovac, u tom gradu postoje brojne afere na svim poljima, tako i u sportu, kao što je nameštanje utakmica u fudbalu, tako da će biti puno posla, kada dođe do promene vlasti.
,,Uskoro ćemo organizovati i konferenciju za medije, gde će predsednik resora Siniša Stančić izneti svoje viđenje trenutne situacije u leskovačkom sportu, kao i planove koji spremamo za razvoj sporta u gradu“, dodaje se u saopštenju.
Siniša Stančić (58) bivši je profesionalni fudbaler koji je u svojoj profesionalnoj karijeri igrao je za Dubočicu (Leskovac), Rad (Beograd), dok je internacionalnu karijeru nastavio je u Švajcarskoj i Belgiji, a nakon završetka profesionalne karijere bavio se trenerskim radom u mnogim klubovima u Leskovcu, kao i u inostranstvu (Severna Makedonija, Kina).



