Na Čukarici nakon četiri godine opozicija ponovo u opštinskom parlamentu

Na konstitutivnoj sednici Skupštine opštine Čukarica posle duge četiri godine ponovo konačno će se naći opozicioni odbornici, a u novom sazivu njih 15 iz koalicije ,,Biram Čukaricu“ boriće se da opravdaju poverenje svakog građanina koji je glasao za ovu koaliciju na izborima 2. juna.

Narodni Pokret Srbije (NPS), zajedno sa Novim licem Srbije i Ekološkim ustankom formirao je odborničku grupu „Samo borba“, na čijem će čelu biti odbornik Saša Mojsilović iz NPS, dok će stranku u opštinskom parlamentu predstavljati i Nataša Miladinović i Igor Kostić.

Iz odborničke grupe NPS Čukarica poručuju da neće praviti ustupke i da će biti opozicija kakvu  zaslužuju  građani.